Jdi na obsah Jdi na menu
 


Údaje o mně

1. 12. 2007

 

Obrazek

e-mail: 

zahora.frantisek@seznam.cz

 bausek@seznam.cz

 

 

          

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

KRONIKA

(BLANKA PETRÁŠKOVÁ, 8. 9. 2011 19:23)

Vážený pane Záhora,je méžné si zakoupit kroniku Dolní Borková a Pestřice?
děkuji

Re: KRONIKA

(Ing. František Záhora, 13. 10. 2011 9:41)

Dobrý den,
moc a moc se omlouvám za opožděnou odpověď. Pestřice a Dolní Borková patří pod město Horní Planá, dříve však byly součástí Dolní Vltavice. Proto je také máme ve svých kronikách, které však nejsou jako kniha a nelze je tedy hmatatelně koupit.
Jsou ovšem v kronikách na internetu pod adresou www.kronikaobcecerna.estranky.cz v díle I. Dolní Vltavice a ostatní osady. Tam si je můžete stáhnout.
S pozdravem František Záhora

Výlet

(Jana Janeckova Český Krumlov, 20. 7. 2010 20:26)

Vážený pane Záhora,četli jsme článek v novinách o osadě Skalná,vypravili jsme se tam a našli jeden kříž,ukazatel a i zatopený lom,bylo to nádherné.Od ukazatele jdete rovně na Mýto,kousek vpravo je posed a cesta vlevo do Mýta a Vy se dáte lesní cestou vpravo a asi 50 až 100m uvidíte na pravo vrcholky stromú a už cítíte,že je tam lom ,my ho celý obešli,máme super fotky a děkujeme za tip na skvělý výlet Jana

Pozdrav

(Martin Švehla, 2. 11. 2009 18:59)

Dobrý den, narazil jsem na Vaše stránky jen náhodou, ale moc se mi líbí. Líbí se mi skromnost, s jakou předkládáte své názory a zkušenosti a vlastně i fakt, že se o své myšlenkové bohatství takto dělíte s druhými. Blahopřeji Vám, jistě jste šťstný a spokojený člověk.